thumbnail

Nebo nad Štiavnicou

Weby

Bea a jej manžel Ľubo si chceli splniť sen malou rodinnou chalúpkou v okolí Banskej Štiavnice. Rekonštrukcia pôvodného baníckeho domčeka sa rozrástla do poslania, ktoré predčilo ich očakávania. Štyri 300-ročné banícke stavby, ktoré by inak zanikli, dnes slúžia pre oddych a inšpiráciu. A my sme vďační, že sme sa stali súčasťou tohto krásneho projektu.

Web s rezervačným systémom pre 300-ročné banícke domy

Pre Nebo nad Štiavnicou sme vytvorili web s vlastným rezervačným systémom, ktorý prezentuje príbeh štiavnických baníkov a zároveň ponúka možnosť ubytovania v štyroch samostatných chalúpkach. Pre manželov bolo okrem ponuky ubytovania dôležité aj šírenie posolstva projektu, a tak sme v dizajne spojili naratív s funkčnými atribútmi, ako je kalendár obsadenosti chalúpok, či set ikoniek znázorňujúcich vybavenie každého domčeka.

Nebo je srdcovka

Nebo bolo pre nás skutočná srdcovka. Web umožnil projektu osamostatnenie sa od komerčných rezervačných appiek. Bea a Ľubo tak môžu naďalej rozvíjať svoj sen a vy sa môžete ubytovať v jednej z chalúpok a zažiť skutočnú atmosféru života baníkov v Štiavnických vrchoch.