hero-bg

Weby, aplikácie a eshopy na mieru

Chcete digitalizovať svoje podnikanie alebo máte víziu pre nový projekt v online prostredí, ktorý zlepší život vám, vašim zamestnancom či zákazníkom? Pomôžeme vám zmeniť nápad na realitu.

Máš projekt alebo nápad?

Zavolaj, napíš, príď na kávu. Janči alebo Kika sa Ti s radosťou povenujú.

Mám záujem
holub

V čom vám pomôžeme:

Weby

Postaráme sa o kompletku tvojho webu. Od wireframu, cez dizajn, až po vývoj všetkých potrebných funkcionalít. Nezastavíme sa, až kým ho celý nenakódime. Pripravíme administračné prostredie a zabezpečíme správu hotového webu.

service-image

Eshopy

Povedzte nám, čo chcete predávať, a my navrhneme spôsob, ako to robiť čo najefektívnejšie. Od prípravy dizajnu, cez administračný systém, až po zoznam odporúčaných funkcionalít, pre B2B aj B2C.

service-image

Aplikácie

Hľadáme riešenia, ktoré zefektívňujú prácu a šetria klientom peniaze. Máme bohaté skúsenosti s vývojom webových aplikácií a prepájaním rôznych systémov.

service-image

Branding & Identita

Každú úspešnú značku podporuje silná vizuálna identita. Vytvoríme logo, ktoré ťa odlíši. Pripravíme vizuál s dizajn manuálom a guidelinom pre sociálne siete, ktorý si tvoja cieľovka zamiluje. Jedinečnosť tkvie v inakosti. S nami sa jej nevyhneš.

service-image

Ako prebieha zhmotnenie snov:

dream-icon

1. Kick-off projektu

Úvodné stretnutie oboch tímov a oficiálny štart projektu.

dream-icon

2. Analýza a UX/UI dizajn

Hĺbková analýza a návrh riešenia. Tvorba kľúčového vizuálu a dizajn podstránok.

dream-icon

3. Development

Vývoj webu a CMS, frontend, dizajn, testovanie.

dream-icon

4. Testovanie

Testovanie a napĺňanie obsahu.

dream-icon

5. Spustenie projektu

Spustenie webu/aplikácie, školenia, migrácia,  zabezpečenie webhostingu.

dream-icon

6. SLA

Podpora a vývoj nových požiadaviek po spustení.

Produkt pre Vás a Vašich zákazníkov

Každý produkt má svoje vlastné špecifiká, jedinečné príležitosti a zákazníkov. A tak k nemu aj pristupujeme. Jednotlivé funkcie analyzujeme a vyberáme na mieru tak, aby vám priniesli väčšie zisky a zákazníkom spríjemnili nákupný zážitok a motivovali ich zopakovať si ho. Navyše, myslíme aj na administratívnu prácu vašich zamestnancov a snažíme sa im správu objednávok a ich expedíciu čo najviac uľahčiť.

product-image
cooperation-image

Odovzdaním spolupráca nekončí

Údržba a aktualizácie v budúcnosti

Po odovzdaní webu naša spolupráca nekončí. V prípade záujmu môžete využívať naše služby aj naďalej v podobe pravidelného servisu.

Integrácia služieb tretích strán pre efektívnejší tok informácií

Špecializujeme sa na prepojenie eshopu so skladovými systémami, platobnými a kuriérskymi službami, analytickými nástrojmi aj porovnávačmi. V administrácii tak zobrazujeme vždy aktuálne dáta o zásobách, cenách, platbách a zásielkách, a ponúkame vám možnosť spravovať všetky procesy z jedného miesta.

third-party-image
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
review-bg

Nehanbia sa za nás

review-icon

“Je to totálne mladý team, ale majú extrémne dobrý client service, mega flexibilitu a vedia web riešiť od vypimpovaného dizajnu, cez výbornú užívateľskú funkčnosť až po parádny back-end, aby sa mi webka ovládala a rozširovala ľahko.”

Bea Holtanová Nebo nad Štiavnicou

review-icon

Za týmto počinom stojí niekoľko šikovných ľudí z Good Request a Inoby, ktorí nám venovali hodiny času zadarmo a trpezlivo znášali naše požiadavky. Chceli sme nový web, ktorý bude najmä funkčný (aj v mobilnej verzii), jednoducho editovateľný a vizuálne krásny. A ono sa to naozaj podarilo! Nový web je dnes na svete.

Tím Cesta von