thumbnail

Pod Oblazom

Weby

Tam pod vrchom Oblaz stojí chalúpka. S vlastnou kaviarňou, tenisovým kurtom, reštauráciou a ubytovaním. V malebnom prostredí, obklopená horami víta v Terchovej svojich pocestných. Na internete ale starý web zíva prázdnotou. To sa však už čoskoro zmení.

Rezervačný systém s prepojením na Booking

Andrej k nám prišiel s víziou nového webu pre svoj penzión, pretože ten starý bol už zrelý len do múzea dizajnu a jediní, ktorí si prišli na svoje boli milovníci flashu. Ubytovanie poskytoval dlhý čas len prostredníctvom platformy Booking. Jeho predstava bola, aby si návštevníci na jeho novom webe vedeli zarezervovať izbu v jeho penzióne, ale zároveň chcel zachovať aj možnosť rezervácie na Bookingu. Potrebovali sme teda vyriešiť dve veci: Prvú – nájsť spôsob, ako synchronizovať kalendár dostupnosti penziónu na Bookingu s novým webom. A druhú – možnosť rezervovať ubytovanie priamo na novom webe. Pomocou Channel Managera sme na webe umožnili zákazníkom prehľadnú rezerváciu ubytovania s možnosťou overenia voľného termínu.

Vyzbojníčilo inoby

Spolupráca s Pod Oblazom sa vydarila. Neustále klientovi pomáhame so zlepšovaním služieb pre svojich zákazníkov, aby sa na webe cítili ako v perinke Aďovho penziónu.